Acun Ilıcalı Survivor Giydiği Tişörtler

0
972

Acun Ilıcalı Survivor Giydiği Tişörtler. Acun ılıcalının survivor da giydiği tişörtler. Ben çok küçüktüm işte 8 veya 9 o zaman acun abi hep tele vole de görüyordum. Bir gün babam benim evi boyamamı istedi. Sene 1998 o zaman dünya kupası maçları var yaşım da olsun 12 hem boya yapıyorum hem de televizyondan dünya kupasını izliyorum.

O zaman bizim için dünya kupası çok önemli futbol falan şimdi o kadar önemli değil benim için. Ama hediye olarak dünya kupasın da oynanan bir topum olsa fena olmazdı.

Fransa ve brezilya son maçı artık dünya kupasını kim kazanacak merakla beklerken acuna bağlandılar Show Tv de. Bende bekliyorum maçı naklen yayınlayacaklar diye, acun bey çıktı ama arkasında Türkçe tezahürat edenler ben şaşırdım dedim ki heryer de Türkler var ne güzel. Meğersem olay farklıymış acun abi orada değilmiş kız arkadaşının doğum gününü kutluyormuş İstanbul da.

Acun Ilıcalı Survivor Giydiği Tişörtler

Tabi bunu sonradan o söyledi yoksa nereden bileceğiz. Sonra giydiği tişörtler dikkatimizi çekti falan hep değişik tişörtler giyiyor. Türkiye’de rap daha yeni yayılıyor kartelle rapi tanıyan bizler bazı yerlerde parklarda toplanan çocukların değişik break dans figürleriyle daha değişik kafa üzerinde dönme hareketlerini izliyorduk. Tabi ki yaz akşamların da fakir olup yazlığa gidemeyen başarı her öğrenci gibi evde acun firar dayı izliyoruz.

Şimdi bakıyorum da acun abi hep benim hayatımın içinde olmuş ama yaptığı programlarla giydiği tişörtlerle yapmış olduğu çılgınlıklarla. Çılgınlık demişken İspanyadaki boğa güreşleri ve üzerindeki kırmızı tişört hala aklım da. Acun firar dayı hiç kaçırmadan izledim, hatta en sevdiğim programdı benim için, ama bana bilgi olarak hiç bir şey katmadı nedense.

Sonra erken yaşta çalışmaya başladım falan 2002 dünya kupasını büyük heyecanla tüplü 37 ekran karıncalı da olsa iş yerinde izledim. Acun Ilıcalı Survivor Giydiği Tişörtler

Hatta dün gibi aklımda Hasan şaşın attığı gol, sonrası sokaklar bomboş yaşlı bir teyze hiç maçla ilgisi olmayan teyzem gelip o sevinci tam da ortada böldü bana fotokopi çekebilir misin ? evladım diyerek. Fazlamı çalışıyordum nedir o dönem acunun programları yerine beyazın pertevini izliyor ve arada Hülya avşar showa bakıyordum.

Tabi yeni çıkan kurtlar vadisi hiç ama hiç ilgimi çekmedi ta ki askere gidene kadar.

Askerde kurtlar vadisi hastası olduk çıktık, memleket meselesinden daha önemli ne olabilirdi ki bizim için o zamanlar. Irağa gireceğiz girmeyeceğiz tartışmalarının arasında,

baktım ki teskereyi almışız ve evde 70. bölümü izliyorum. Vadi günü kaçar mı ? yaz ayı çok güzel günler anılardı benim için.

 

E şimdi ne iş yapacağız falan derken çalışmak için gurbete gittim. Orda bir baktım acun gene program yapıyor kendi şirketini kurmuş,  bizim küçükken iğrendiğimiz ağzında yılanları çiğneyen bir programı getirmiş Türkiye ye şimdi ismi aklım da değil insanları havuza çelik parmaklıklar kafesler içinde bırakıp, adete bize adrenalin patlaması yaşatıyor. Tabi giydiği tişörtler de gene yakıyor ve hiç bir yerde bulunamıyor.

Lafı kısa keselim gurbetten dönünce iş kurdum böyle elin yanın da ne kadar çalışılır ki dedim kendi kendime.

Ve bir iş için Manisa’ya gittim önce İzmir işimi bitirdim. Öğretmenler evin de kalıyorum bir baktım acunun programı var mısın ? yok musun ? vay dedim ne güzel bir yarışmaymış bu. İzlemeye başladım ama kanalları gezerken kemal sunalın filmini görünce fikrim değişti. Ama sonra Avrupa yakasının da bir senaryosun da programla ilgili burhan altıntopu çıkarması bizim için çok güldürücü komik oldu. Dizi karakterlerinin yarışma programlarında alışılmadık hareketleri çok güldürdü bizi, aynı yemekteyiz için de geçerli tabi. Acun Ilıcalı Survivor Giydiği Tişörtler.

 

Ama bu sefer gömlek giymişti acun bey programların da tişört yoktu. Derken daha değişik programlar kanal almalar falan zaten bunları herkes biliyor. Ama benim asıl demek istediğim giydiği her tişört trend oldu. Recep ive dik bile Acun Ilıcalının Survivor da Giydiği Tişörtlerden onun yerine geçen oyuncunun üstüne 3d tişört olarak giydirmişti. Acun Ilıcalının Survivor da giydiği tişörtler aslında bastırılabilir yeter ki siz resimleri bulun. Bu tarz bir firma var ve firmaların toplandığı bir internet platformu var.

http://www.hediyealmarehberi.com/ buradaki firmalardan tişörte baskı yapan firmaları bulabilirsiniz işin özü bu kendinize iyi bakın.