Balık Burcu Kadınına Alınacak Hediyeler

0
432

Balık burcu kadınına alınacak hediyeler. Balık burcu su grubunun bir burcudur. Her su grubu burcu gibi kırılgan, zarif hassastırlar.

Her konuda hassas ve hayal dünyasın da yaşarlar. Bakışları çok etkili olan balık kadını acı çekmekten zevk alır. Aslında kolay ağlayabilirler tabi ki yalnız başlarına bunu kimseye göstermezler.

Başka kadınlarla pek iyi geçindiği söylenemez. Kıskanç ve sahiplenicidirler aynı zamanda.  Neptün’ün yönettiği balık kadını sanata düşkündür. Estetiğe düşkün ve duygusal şiir yazacak kadarda sanatçı ruhludurlar.

Balık Burcu Hediyeleri

Hayal gibi bakıp gülümserler. Çok uyurlar onlara hediye yastık bile alabilirsiniz. İçine kapanıktırlar ve o kadar da kararsızdırlar.

Ego olarak alçak gönüllü paylaşmayı bilen aklına kötülük getirmeyen bir burçtur.

 

Mistik insanlardır, hisleri genelde doğru çıkar çabuk ağlayabilirler. Ve üzüldükleri zaman mide rahatsızlıkları geçirebilirler.

Onun aşk hayatı sıra dışıdır ve yazmayı çok sever. Ona isme özel kalem alabilir yaptırabilirsiniz.

Veya resim yapacak kanvas tablo veya kişiye özel resminizi tabloya bastırabilirsiniz. Bir tablo gibi panoramik tablolar da idealdir.

Hayalleri gerçekleşen balık kadını biraz sevgilisine soğuk davranabilir. Romanlardaki gibi değildir çünkü hayat. Peluş ayı ve çiçeği de sever tiyatro bileti sinema ve operayı da sever.

Güzel parfümler tatil seyahat edebilir moralini yüksek tutacak hediyeler arasında fotoğraf makinesi da olabilir.

Balık burcu kadınına alınacak hediyeler arasında en kaliteli olanı gece dışarı çıkarken giyebilecekleri ayakkabı, çanta ve elbisedir.

Bu üçünü birbirine uyumlu alabilirsiniz. Bedenini iyi bilmeniz gerekiyor sadece. Balık burcuna bu kıyafetleri alın o kendine göre yaptırabilir.

Renk uyumu çok iyi olmalıdır kendileri sanata düşkün olduğundan ve burcu gibi balık etli olduğundan bu hediyeleri seveceklerdir.

Onun adına bir yerlere hayır kurumlarına parada bağışlayabilirsiniz. Plaket kutusu ve başarı belgesi de hoşuna gidecektir.

Balık Burcu Kadınına Alınacak Hediyeler

Adına açılmış bir hatıra ormanına da hayır demeyeceklerdir bilginize.

Para biriktiremeyen  balık burcu kadınına alınacak hediyeler arasına çok istediği pahalı olan fotoğraf makinesi seti alabilirsiniz.

Mum ışığında bir akşam yemeğine de hayır demezler. Sürpriz hediyelerden hoşlanırlar sihirli kupa gibi hediyeler de hoşuna gidecektir. Fotoğraflarından oluşan foto cep albümü de mantıklı bir hediye aslında. Hatırlamanız bile ona yeter. Takıdan da giysiden de hoşlanır. Ona onun alamayacağı pahalı bir hediye alın para biriktiremediği için çok hoşuna gider ve yeni bir enerji yolu açar buda size. Okuduğunuz için teşekkür ederim.