Boğa Burcu Erkeğine Alınacak Hediyeler Nedir

0
681

Boğa burcu erkeğine alınacak hediyeler nedir ? Boğa burcu erkeği gerçekten bir boğa gibi güçlüdür. Boğa burcunun aşk hayatı sıra dışıdır. Sabırlı serin kanlı ve planlı programlı hareket eder. Örnek verecek olursak alınan bir kararı boğa öylesine bir kararlılıkla hayata geçirir ki sizin sabrınız bitse bile onun sabrı bitmez.

Olması gerektiği yapması gerektiğini yapar ve iş bitirici olur. Şirketlerin karar alma mekanizmasını uygulayan bir müdürdür kendisi. Sakinliğinin altında aynı zamanda bir boğa kızgınlığı da yatar.

Bu burcun erkeği ve genel olarak boğa burçları para kazanmaktan harcamaktan hoşlanır.
Lüks yaşamaktan hoşlanır kaliteli yemeklerden ve hediyelerden hoşlanır. İsmine özel çok şaşalı olmayan bir cüzdan hediye edebilirsiniz. Kendisi müsrif biri değildir ve hediyeye bile ne gerek var bunlara para vermeye diyebilir.

İhtiyacı olan bir hediye almak onun için daha iyidir. Boğanın en çok değer verdiği şey maddiyattır diyebiliriz. Ama bunun yanın da hiç parayı sevmeyen boğalarda vardır tam tersidir yani. Yemeklerden hoşlanır ama yemeği erkeğe hediye olarak veremeyiz.

Venüs’ün yönettiği boğa genellikle yönetici olduğu için bir şirkette ki bu şirketler basit şirketler değildir. Ona araba aksesuarları gömlek ve takım elbise alabilirsiniz. Boğa burcu dostluklara çok önem verir.

Boğa Burcu Erkeğine Alınacak Hediyeler Nedir

Boğa burcu erkeğine dostlarından oluşan sürpriz bir parti veya yemek verebilirsiniz tabi ki hediyeleri de unutmayınız. Arkadaşlarına çok bağlıdır ve onlara aşırı güven duyar. Bir boğanın güvenini kazandıysanız zaten onun arkadaşı dostu olmuşsunuz demektir.

Toprak grubu olan boğa burcu en çok akrep burcu ile anlaşır ve balık burcu kadını ile anlaşır.Ona sürpriz hediye alabilirsiniz işten biraz uzaklaşmak ona iyi gelecektir. Bir tatil de alabilirsiniz ve onunla günü birlik bir geziye en azından hafta sonu gideceğiniz bir doğa gezisi olabilir.

İş stresinden uzaklaşmak onun için iyi olacak ve yenilenmesini sağlayacaktır.

Onun dışında her hediyeyi sever geri çevirmez. Doğum günü pastasının üzerine resmini bile yaptırsanız hoşuna gidecektir. Arabası olan boğalara plaka anahtarlık yaptırabilirsiniz.

Boğa Burcu Erkeğine Alınacak Hediyeler Nedir sorusunun cevabını bu burçta pek bulamayabiliriz de. Manevi hediyelerden hoşlanır ona eski plaklardan alabilirsiniz mesela. Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.