Çiftlik Bank Güvenilir mi?-Çiftlik Bank Nasıl Oynanır?

0
550

Çiftlik Bank Güvenilir mi?-Çiftlik Bank Nasıl Oynanır?

(₺) Ücretsiz Hesap Oluşturun

Hesap oluşturma için ‘Ücretsiz Üyelik’ butonuna tıkladıktan sonra, açılan sekmedeki bilgileri doldurarak kayıt olabilirsiniz. Hesabınıza tanımladığınız telefon numarasına gelen SMS kodu ile üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ HESAP VE HEDİYE 15 ALTIN TAVUK İÇİN TIKLAYINIZ.

(₺) Hesap bilgilerinizi güncelleyin

Hesabını güvende tutmak, 7/24 anlık para çekimi hizmetinden yararlanmak için hesap bilgilerinizi doğru şekilde güncelleyiniz.

(₺) Hediye hayvanınız ile oyuna başlayın

Hoşgeldin hediyesi olarak hesabınıza 1 adet “Manisa Tavuğu” tanımlandı. 24.000 ürün satışı gerçekleştirdiğinizde 1 Altın kazanacaksınız. Üretime başlamadan önce hayvanlarınıza yem satın almanız gerekmektedir.

(₺) Hayvanlarınız için yem satın alın

Yem satın al kısmından bakiyenize uygun olarak yem satın alın. Yem satın aldığınız takdirde hayvanlarınız üretime başlayacaktır. Oyunumuzda aktif olmadığınız zamanlarda da hayvanlarınız üretime devam etmektedir.

(₺) Altın kazanmak için ürün satışı gerçekleştirin

Üretim deponuzda biriken ürünlerinizi deponuz dolmadan satmanız gerekmektedir. Üretimlerinizi Ürün Sat butonuna tıklayarak altın karşılığında satabilirsiniz. 24.000 ürün satışı yaptığınızda 1 altın kazanırsınız.

(₺) Birliğini kurabilir veya birliklere katılabilirsin

Birlik, üyelerimizin gruplar halinde ortak bir amaç için bir araya gelerek ortak bir kar elde etmesini sağlayan sistemdir. Birlik kazançları, birlikteki üyelerin toplam üretimlerinin %1 olarak hesaplanarak birliğin üretim deposuna eklenmektedir.

(₺) Oyuncu Davet Ederek Daha Fazla Altın Kazan

Referans linkiniz üzerinden üye olan oyunculardan, ömür boyu her satışı için %5 altın kazanırsınız. Referans linkini hesap bilgileri kısmından kolayca bulabilir ve paylaşabilirsiniz. Davet et kazan, haydi başlıyalım.

(₺) Altınlarınız ile Çiftlik Bank ürünleri satın alın

Kazandığınız altınlar ile Çiftlik Bank’a ait sucuk, kaşar peynir, bal çeşitleri, peynir çeşitleri, tereyağ, zeytinyağı gibi bir çok ürünü satın alabilirsiniz. Ürün satın aldığınızda ürün fiyatı kadar altın hesabınızdan düşecektir.

(₺) Artık aileden birisin, iyi oyunlar dileriz

Oyunun genel kurallarını öğrenmiş oldun, artık tam anlamıyla artık Çiftlik Bank ailesine katıldın, sonraki yapacağın işler hayvanların kazançlarına göre bir strateji geliştirmek ve birliklere katılıp kazanmanın keyfini çıkarmak. İyi oyunlar ve bol kazançlar dileriz.

Online oyun ile gerçekliği birleştirdik, hep birlikte kazandık. 

Çok kısa sürede siz değerli üyelerimizin güven ve desteğiyle bugünlere geldik; Türkiye’nin en güçlü online oyun sitesi: Çiftlik Bank. 

Tüm Türkiye’de ilk tercih sebebi olmamızın altında, siz değerli üyelerimizle iletişimimize verdiğimiz önem ile yatırımlarımızı kâra dönüştürmek için sürdürdüğümüz durmak bilmeyen dinamik ve sistematik çaba yatmaktadır. Yine bir farkımız da, yatırımlarımızın elle dokunulabilir, gözle görülebilir olması adına, Bursa’nın; Karacabey, Osmangazi, İnegöl ilçeleriyle, Samsun ve Ordu illerimizde son teknoloji çiftliklerimizi kurarak büyükbaş hayvan, tavuk ve arı yetiştiriyor olmamızdır. Günde birkaç dakika ayırarak sanal ortamdan gerçek para kazanılabileceğini gösterdik.

Asıl ve asil mesleğimiz olan arıcılıktan edindiğimiz tecrübemizle, Türkiye’nin her yöresinden elde ettiğimiz yüksek kaliteli ballarımızı sizlerle paylaştık ve yeni çiftlik yatırımlarımıza devam ettik. Siz değerli üyelerimiz, yatırımlarımızı yerinde görebilin diye haftalık, aylık turlar düzenledik. Hem çok büyüdük, hem çok sevildik! Tabii ki çok fazla da taklit edildik. 

Gerçek yatırımlarımızla online oyun sitesini Türk insanına sevdirmekle kalmadık, online oyun ve şarküteri alışveriş sitemizle vazgeçilmeze dönüştürdük. Oyun sitemizdeki e-şarküteri web reyonumuzla tüm Türkiyedeki üyelerimize, sevgimize sardığımız sipariş şarküteri ürünlerimizi gönderdik. Her geçen gün şarküteri bayi zincirlerimize yenilerini ekledik. 

Bugün Türkiye’de e-oyun lideri olarak; 50.000 üyemize, nerede olurlarsa olsunlar, en iyi ürünü en uygun fiyatla ulaştırmak, en cüzi yatırımla en çok kazancı sağlayabilmek için çalışıyoruz. Büyümeye devam ediyoruz… Yönetim kurulu başkanımız sayın Mehmet Aydın’ın Türkiye’de elde edilen başarıyı yurtdışında da elde etmek düşüncesi bizleri oldukça heyecanlandırdı ve hemen çalışmalara başladık. Uluslararası olduk, Amerika’da, Avrupa’da, yavru vatan Kıbrıs’ta şubeler açtık, kendimizi anlattık… Yurtdışına açılan tek e-oyun ve yatırım sitesi biz olduk. 

Kuşkuyla yaklaşılan bir sektörde gerçekten ciddi ölçüde yatırımlar yapılabileceğini, tamamen yerli ve milli yazılım ile Türk gençlerinin akıl ve becerisiyle de başarının yakalanabileceğini ve uluslararası büyümenin yapılabileceğini gösterdik. Ülkemiz insanına güvendik, güvenimizin karşılığını fazlasıyla aldık.

Ve artık taklitlerinin aslını büyüttüğü, sektöre adını veren bir marka olarak, sizden aldıklarımızı tekrar size vererek, sizlerle yola devam ediyoruz. 

Sevgi, saygı ve teşekkürlerimizle…

Çiftlik Bank Ailesi