Çılgın Hediyeler

0
144

Çılgın Hediyeler

Hediye vermenin belirli bir günü, zamanı ya da zorunluluğu olmaz. Sevdiklerinizi her daim sevindirebilir ve en önemlisi de onları yaratıcı fikirleriniz ile çok şaşırtabilirsiniz. Çılgın hediyeler arasından yapacağınız bir seçim ile istediğiniz etkiyi yaratmak artık çok kolay. Bunun için hediye vermek istediğiniz kişiyi biraz tanımanız, sınırlarını bilmeniz ve biraz da empati yapmanız yeterli olacaktır. Çünkü bu tarz hediyeler genelde şaşırtmanın yanında eğlendirme amacı güderler ve dolayısı ile bu tarz hediyeleri romantizm ve duygusallık beklenen günlerde vermeniz çok akıllıca bir hareket olmayacaktır.

Şaşırtıcı Hediye Fikirleri

Birbirinden yaratıcı hediye fikirleri arasında son yıllarda pek çok internet sitesi aracılığı ile bulabileceğiniz en esprili hediye birlikte karikatürünüzü yaptırmak olacaktır. Oldukça eğlenceli bir hediye olan karikatür dışında onun sevdiği bir filmin afişine onun resmini ekleyerek bir poster hazırlatmanızın da oldukça şaşırtıcı bir hediye seçeneği olduğunu ekleyelim. Ayrıca sevdiği film karakterleri ile özdeşleşmiş maket, obje gibi ürünler ile birlikte üstüne içinizden geleni yazdırabileceğiniz küçük Oskar heykelciği de çılgın hediye vermek istediğiniz zamanlar için aklınızın bir köşesinde bulunmasını gereken hediyeler arasındadır.

Çılgın Hediyeler

Sıra Dışı Romantizm

Romantizmden kopmak istemeyen ancak işin içine kendine özgü dokunuşlar da katmak isteyenler için sıra dışı romantik hediyeler sıralamasında ilk sıralarda kuşkusuz aşkınızın kitabını hazırlatmak gelecektir. İster kendi duygularınızı ister ünlü şairlerin sözlerini ekleyebileceğiniz kitabı birlikte çekildiğiniz ve sizin için anlamı olan fotoğraflar ile zenginleştirerek çok daha etkileyici hale getirebilirsiniz. Çılgınlık denince akla gelen bir diğer hediye seçeneğinin ise size ait kullanılmış bir eşyayı ona sunmak olduğunu hatırlatalım. Onu düşünerek sarıldığınız yastık, birlikte kahve içtiğiniz fincanlar, saçınızın telini eklediğiniz bir kolye, kokunuzun sindiği bir fular, şapka ya da gömlek farklı bir hediye seçeneği olacaktır. Özellikle doksanlı yıllarda oldukça popüler olan karışık kaset hazırlama fikrini günümüzün teknolojisine uyarlayarak sevdiğiniz ve onun sevdiği müzikleri bir arada sunacağınız bir cd ya da usb belleği hediye olarak vermeyi deneyebilirsiniz. Akıllı telefonların sunduğu muhteşem uygulamalardan olan video hazırlama seçeneği ile kendi filminizi hazırlamak da çılgın ve etkili hediye seçenekleri arasında yer almaktadır.