Damla Ve Ayhan Karaman – Seo Hocası Şikayet

0
214
Damla Ve Ayhan Karaman - Seo Hocası Şikayet
Damla Ve Ayhan Karaman - Seo Hocası Şikayet

Damla Ve Ayhan Karaman – Seo Hocası Şikayet.

Başlıktan anlaşılan o ki birileri bu seoculara çok kızmış ve onlar hakkında genel seo hakkında şikayetlerini gene seo kurallarına uyarak anlatmaya çalışmış, diyeceğinizi duyar gibiyim ben diyorum ki kral çıplak görün artık bunu kralın çıplak olduğunu, atın güneş gözlüklerinizi gözünüz biraz d vitamini alsın.

Ben diyorum ki bu adamlarla benim hiç bir sorunum yok bu adamlar sistemdeki boşluğu doldurmaya çalışıyor bütün dünya da olduğu gibi, Süleyman Gül benim ismim ve bu ismi daha çok duyacaksınız hemde çok farklı platformlar da.

Bakın içi boş yazılardan bıktığınızı biliyorum, uzatmadan seo gerçeğini sizlere anlatmak istiyorum, seo yaptıracak bir firmanın ilk önce başına ne geliyor hep beraber bakalım.

Damla Ve Ayhan Karaman - Seo Hocası Şikayet
Damla Ve Ayhan Karaman – Seo Hocası Şikayet

Alo iyi günler ben seo yaptırmak istiyordum da sitem için, tabi ki buyrun sitenizin ismi nedir? online-hediye-gönder.com hemen bakıyorum şu anda 23 yerden link alınmış bazıları spam linkler, sitenize şu kadar kişi girmiş ama siteniz yavaş hızlandırmanız gerekiyor, bir bakalım evet peki neden bu yazılımı kullandınız veya kategorileri böyle açtınız.

Ben hediye kelimesinde 1. sıraya gelebilirmiyim veya ne kadar sürer gelmem?

Şimdi aynı sektörden birileri ile çalışıyorsak alamayız zaten sitenizi ve biz 1. sayfa ve 1. sırayı garanti vermiyoruz, biz google müdahale edemeyiz sadece yükselme garantisi veririz ama çalışmaya göre hediye kelimesi olmasa da ”sevgiliye hediye çeşitleri” kelimesi çıkabilir. Bakın …. ile çalışıyoruz biz. Anladım peki benim size yıllık ödeme yapmam gerekecek sanırım ama siz yükselme garantisi veriyor musunuz istediğim kelimede 1. sıraya çıkma garantim yok mu şimdi benim. Bakın kimse bu garantiyi veremez kim 1. sayfaya getirecek derse o yalandır google la anlaşmamız yok bizim.

Damla Ve Ayhan Karaman – Seo Hocası Şikayet

Hem sizin sitenizin içeriğinin düzenlenmesi gerekli tamam yapın siz biz yapmıyoruz yazılımınız eğer bizim sitelerimiz gibi olsaydı ima ediyor burada yani word pres o zaman olurdu hızlı bir sunucu lazım optimizasyon gerekli sizin sitenizi arkadaşlar bir baksınlar bakalım ne yapılması gerkiyorsa yapalım.

Ama ben size garantisini vermediğiniz bir iş için mi? para ödeyeceğim bu çok saçma değil mi? sizin çalıştığınız büyük markaların zaten seo ya ihtiyacı yok yazılımları ve yazılım optimizasyonları çok iyi ne yapabilirim ben peki.

Sitenizin özgün bir biçimde hazırlanması ve görsellerini ürünlerin sizin çekmeniz gerekiyor, ve her ürün grubuna ait alt taglar yani etiketler verilmeli, kategoriler iyi oluşturulmalı ve insanların sitede fazla kalması amaçlanmlıdır.

Benim hazır e-ticaret sitem var bunu yapabilir misiniz? bu şekilde bakalım eğer izin verirlerse yazılımı kiraladığınız şirket yaparız ki burada kimse izin vermiyor,  sonuçta paket yazılım olduğu ve resimleride başka yerlerden alırsanız spam dahada artıyor bu arada.

Peki bana hangi backlink paketlerini önerirsiniz? işte 500 tl ama ben şunu bunu istiyorum, o zaman 2000 tl ama ben bunu bunu şunu da istiyorum, o zaman aylık 3 bin tl lik bir paketimiz var onu verebiliriz falen filan.

He bu arada arkadaşlar bu benim başımdan geçenlerdir ha bütün seo firmalarını aradım ve aşağı yukarı derleyip bunları yazdım yoksa başlıklarını attığım kişilere gönderme yapmıyorum bütün seo camiasına gönderme yapıyorum.

Damla Ve Ayhan Karaman – Seo Hocası Şikayet

Peki benim size tavsiyem ne dir merak ettinizmi etmeyin çok basit bir cevabım var benim. Şu siteyi kurun ” wordpress womerce ” neden biliyomusunuz? hem modülleri var seo dan tutunda roket hızlandırıcıya kadar hemde temaları var lisanslı ve açık yok hemde bu adamlar google çok iyi takip ediyor en işten anlamayan biri bile seo uzmanı olabilir. Bu sitelerden ve haber sitelerinden makale aldığınız da inanın etkisi 10×100 olur bunu bizzat ben denedim. İşin özü 1500,00 TL verin bir wordpress womerce kurdurun bakın rahatınıza hemde xml entegrasyonu bile verip kurabilirsiniz kredi kartı modülü bile var tasarımı beğenmediniz mi 2 yıl sonra değiştirin gitsin.