Online Çiçek Gönder İstanbul

0
115

Online Çiçek Gönder İstanbul. Hep merak etmişimdir. Çiçek vermek ilk ne zaman başladı. Ve neden böyle bir hareket yapıldı. Günümüze hediye yerini alacak kadar çeşit çiçeklerin nasıl ulaştığı. Ve dahası inovasyon üstüne inovasyon bu sektörde bu kadar başarılı nasıl oldu.

online çiçek gönder istanbul

Adamlar yapma çiçek veriyorlar artık sevgililerine. Hadi 2 sevgili kırda gezerken erkek kızın şu sözüne kıza çiçekleri koparıp verir. Papatyalar ne güzel kokusu buraya kadar geldi. Demesine çiçekleri koparan erkek güzel koktuğu için ve ortamda olduğu için ve tabi ki bedava olduğu için koparıp veriyor. Çiçek yerin de güzeldir sözünü hatırlatmak isterim.

Online Çiçek Gönder İstanbul

Peki yapma çiçek neden verilir. Solmasın diye mi ? kokmasın diye mi ?. Yeni doğum yapmış bayanlara çiçek göndermek ister akrabaları iş arkadaşları fakat hastaneye canlı çiçek göndermek yasak bunun nedeni nedir ? bilemiyorum.

Sevgililer günün de çiçeği anladım peki oyuncak ayı neredeyse 100 kg ayı. Kız ayıyı getiren kargocu ya şuraya getirin koyun dese bir daha kaldıramaz o derece ağır ve büyük.

Hani çiçek artık yetmiyor mu ? veya ayıyı da verince iş bitiyor mu ?.

Onu de geçtim online çiçek gönder İstanbul da ne zaman verileceğinin de bir kargaşası var. Mega kent 17 milyon her kez çiçek alsa 14 şubatta çiçek kalmaz.

Demek ki alternatifler bu yüzden çıkıyor yokluktan. Şimdi de kişiye özel hediyeler çıktı o kadarki güle resim basıyorlar.

Tabi sahilde bütün paranızı alıp gül veren kadınları saymasak. Parayı veriyorsun ve ne kadar para verirsen çiçeğin fiyatı o oluyor.

Tavsiyem cebinizde 5 Tl olsun onlarda para üstü bulunmaz. Kız arkadaşınız yanlış anlamasın diye tamam der geçersiniz. 200 TL yi verip yola devam edersiniz sonra benden söylemesi.

Online hediye çiçek gönderme ve tabi ki hediye gönderme günümüz de çalışan insanların icadı. Ne zaman çayırda ki bayırda ki papatya vazolu lüks çiçek çeşitlerine döndü ? İşte o zaman bizin çayırlara sevgililerimizle gidip çiçek toplamamıza vakit kalmadı. Hep çalışan bir nesiliz ama nasıl çalışan o da tartışılır cem yılmazın dediği gibi gizli işsiz miyiz ?.

Online Çiçek Gönder İstanbul

Mesela bu yazıyı şu anda çalışan okuyorsa demek ki belli bir vakti var git sevdiklerini ara kardeşim diyemiyorum bu yazıyı oku yazdıklarımız bir şeylere değsin.

Online Çiçek Gönder İstanbul

Sevgililer günü sevgililerin en çabuk ve en çok ayrıldığı gün olduğunu unutmayın. Kutlayın ama abartmayın her kesin parası o kadar çok yok. Bir çiçek bir demet papatya ile geçirin küçük bir kişiye özel hediye alınki ilerde çıtayı yükseltmeyin. Bu günler bitmez artarak devam eder.

Hele İstanbul’daysan.  Online çiçek gönder İstanbul kelimesini googleda arıyorsanız. Bence de gönderin online aynı gün kurye ile hiç fark etmez. Gönderin gitsin seviyorsan ara bence lafı değişip seviyorsan gönder hediye bence olmalı. Diyorum ve her zamanki gibi teşekkür ediyorum benim yazılarımı okuduğunuz için.