Online Fotoğraf Baskı Tavsiye – Online Fotoğraf Baskı Sipariş

0
136

Online Fotoğraf Baskı Tavsiye – Online Fotoğraf Baskı Sipariş.

Size İstanbul da bu işi profesyonel ve zamanın da teslim baskı yapan tabi ki de ucuz yapan bir yer tavsiye etmek istiyorum.

Bu yer sadece resim veya fotoğraf baskısı yapmakla kalmıyor fotoğraf albümleri, foto kitap, poster ve hediyelik kişiye özel baskıları da yapıyor. Bildiğiniz gibi eskiden 36 lık filimler alır tab ettirene kadar nasıl çıktı diye merak ederdik.

Şimdi ise anında sonucu öğreniyor ve sosyal ağlarda paylaşım yapıyoruz ama kağıda baskı yapılmış resimlerin yerine alamaz hiçbir zaman. Bir zamanlar bilgisayarlara tarayıp geçirdiğimiz fotoğraflar artık direk bilgisayara aktarılabiliyor.

Siz fotoğraf veya albüm baskı yaptırabiliyorsunuz. Bunun yanında cep albümleri foto kitap baskıları da yaptırabiliyorsunuz tabi ki. Önemli olan baskıların orijinal makineler de yapılması ve 100 sene renk solmama garantisi almaları bence. Yoksa bizde evimizde baskı yapabiliriz o yüzden size bu işi iyi yapan fotografalbum.com u öneriyorum. Gerçekten de şahsi işlerde bir harikalar bu insanlar.

Sitelerine girdiğinizde işlerinin sadece fotoğraf olduğunu anlayabiliyorsunuz. İşleri çok uzun süredir fotoğraf baskıları ile ilgili ve neredeyse ilk dijital baskı makinelerini bu firma almış ve piyasaya bile iş yapmışlar.

Online Fotoğraf Baskı Tavsiye – Online Fotoğraf Baskı Sipariş.

Online Fotoğraf Baskı Tavsiye - Online Fotoğraf Baskı Sipariş

Bu fotoğraf baskı işi yatırım gerektiren bir iş. Ve inanılmaz gelecek kağıt çeşitliliğine sahip. Hatta o kadar kaliteli kağıtları var ki yırtılmayan çeşitleri bile mevcut. Metalik kağıt diyorlar hatta kristal kağıtları bile var bu iş için ve son teknoloji ürünleri ile baskı alıyorlar.

Bunların yanında canvas baskıları ve hediyelik poster ürün baskıları bile var. Aykut KÖROĞLU işletmenin başındaki isim ve işini gayet iyi ve ciddi yapıyor sizde bu firmaya güvenle işinizi yaptırabilirsiniz. Öğrendiğim kadarıyla bir tane daha internet siteleri varmış fotoev.com bu sitede aynı fotoğrafalbüm.com gibi ama daha değişik hediyeleri bünyesinde barındıran bir site o na da bakmanızı tavsiye ederim. Sizde dijital arşivinizin yanı sıra içlerindeki özel resimleri seçerek online yükleyip değişik foto hediyeler yaptırabilir sevdiklerinize değer verdiğinizi böylelikle gösterebilirsiniz. Küçük hediyeler mutluluklarınızın devamını getirsin iyi günler dilerim.