Sevgiliye Hediye İnstagram

0
853
Sevgiliye Hediye İnstagram

Sevgiliye Hediye İnstagram

Geleneksel hediye siteleri yerine hediye almak için sosyal ağları tercih edebilirsiniz. Sevgiliye Hediye İnstagram. Mesela sevgiliye hediye almak için instagram sayfaların da bir çok hediye satan kişileri bulabilirsiniz.

Bir çoğu firma olmayan bu işi amatör ruhla heyecanla yapan insanlar dan oluşuyor. Çok çeşitli hediyelerle karşımıza çıkan bu insanlar güzel çeşitleri beğenimize sunuyorlar.

Sevgiliye Hediye İnstagram
Sevgiliye Hediye İnstagram

İnsanın aklına da şu soru geliyor hemen ödemeyi nasıl yapacağım. Çünkü bir e-ticaret sitesi değil instagram. Resim paylaşma ve yorum sitesi sonuçta. Güvenemem diyenler de az değil ama bunun için de ödeme sistemleri var merak etmeyin.

Pay pal bunların önde gelen güvenli ödeme şekli. Ama siz illa da kapıma gelsin öyle öderim diyorsanız başka. Tabi ki güven esastır sonuçta sevgiliye hediyeler instagram sayfaların da duruyor bir adım ötenizde.

Yeri gelmişken söylemek isterim, tasarım konusunda büyük bir rekabet var bu hediye sayfalarında.

Rekabet öyle ilerlemiş ki artık sayfalar birbirlerinin tasarımlarını şikayet ettirip sayfa kapatırır olmuş. Tabi ki bu doğru bir şey değil sonuçta insanın başarısı yaptığı kaliteli işlerle ilgilidir. Gelelim hangi sayfalar ne hediyeler satıyor cevabını bulmaya.

Hediye kulübü bu işte en göze çarpan hediye sayfası. Takipçisi az ama hediyeleri göz alıcı.1700 takipçi ile hizmet vermekte sanırım internet sitesi de vardı bu sayfanın.

Bu sayfanın dışında bireysel sayfalar da mevcut. Önemli olan en son hediye trendi olan  sevgiliye hediye instagram yastıkları. Kare ve içinde neredeyse 1000 tane resim var gibi gözüken sanki bütün senenin resimlerini küçük karelerle yastığa basmış gibi.

Sanki yastığa başınızı koyunca yaşanan hatıralar canlanıyormuş gibi.  Resimdeki mutluluklar hayaliniz de canlanıyor ve o ana sizi geri götürüyor. Sanırım sevgilisinden ayrılanlar için bu dediklerim pek hoş değil.

Sevgiliye Hediye İnstagram

Sevgiliye Hediye İnstagram
Sevgiliye Hediye İnstagram

Konumuza geri dönersek hey dostum instagram hediye alacağın bir e-ticaret sitesi değil ki demek istesem de 🙂 bence hediye almaya devam edebilirsiniz.

Amatör ruhla hazırlanmış hediyenin yerini ancak başka bir amatör ruhla hazırlanmış hediye tutar diyorum. Son noktayı hediyeli günler diyerek koymak istiyorum.

Bu arada sihirli kupalar da fena değil hani birde fiyatı 50.00 tl olmasa ne güzel olur bol tasarımlı hediyeli günler dilerim.

Unutmayın hediye lüks değil ihtiyaçtır. İnsanları güldürmek sevindirmek güzeldir. Bu savaş dolu dünya da gülmeye sevinmeye çok ama çok ihtiyacımız var.