Sihirli Kupa İstanbul da Nerede Satılır

0
1494

Sihirli Kupa İstanbul da Nerede Satılır ? Tabi ki bütün kişiye özel hediyelik yapan fotoğrafçılar da. Peki ya bu sihirli kupa nedir nasıl bir hediyedir onu biliyor musunuz ? Sihirli kupa ilk olarak 2005 senesinde hediye ürünleri arasına girmiştir.

Sıcak su konulunca renk değiştiren sihirli kupa giderek yaygın bir kitlenin göz bebeği oldu.

Şaka oyuncağı da oldu ara sıra çok güzel sürpriz hediye de. Hiç bir zaman popülerliği düşmedi hediye olarak hep aranan ilgi ve merak uyandıran ürünler oldu gençler arasın da.

Sihirli kupa aslında renk değiştirmiyor. Normalde süblimasyon yazıcıdan aldığımız resim çıktıları, bardağın üzerine yapıştırılarak kupa makinesin de basılıyor.

Ve baskımız bardağın altına işleniyor burada ki önemli nokta şudur. Bardaktaki resim baskısı gözükmez boya siyah olduğu için.

Sıcak su konulunca siyah boya şeffaflaşır ve asıl resim bardağın üzerindeki resim gözükmeye başlar. Son yıllarda bütün fotoğrafçılar bu ürünlere baskılar yapıp kişiye özel hediyeleri yaygınlaştırmışlardır.

Sihirli Kupa İstanbul da Nerede Satılır

Bu sektörün yanı sıra reklamcılar ve matbaa işleri ile uğraşan baskıcılar ve tabi ki hediyelik eşya satan insanlarda bu konuda profesyonel bir şekilde makine alarak bu işlere girmişlerdir.

Bu firmaların dışın da hediye satan internet üzerinden ürün pazarlayan siteler de vardır. İnstagram sayfalarından ve diğer sosyal ağlardan da ürün satışı yapanlar az değildir.

Günümüzde en büyük sorun güven olduğu için hangi siteye güvenip hediye siparişi verebilirim diye soranlara ben şu siteyi önermek istiyorum.

Bütün hediye yapanları tek çatıda toplayan bir internet platformu hediye alma rehberi.

http://www.hediyealmarehberi.com/ Sektörde bu işi iyi yapmayı başaran sayılı sitelerden sadece bir tanesidir. Genel olarak online hediye gönderebilen ve her şehirdeki hediyecilerinden hediye alınabilen bir e-ticaret sitesidir.

Düşünün hediye siparişi vermek istiyorsunuz ama kargo ödemek işinize gelmiyor. Kredi karını da kullanmak istemiyorsunuz. Peki ne yapmanız gerekmektedir. Tabi ki şehrinizdeki hediye firmasını seçmiş olmanız gerekmektedir. İşte tam bu nokta da hediye alma rehberi devreye giriyor. Sadece hediye satan değil hediye seçtiren de bir internet sitesi. Sihirli Kupa İstanbul da Nerede Satılır.