Süblimasyon Ahşap Puzzle – Puzzlematik

0
22

Süblimasyon Ahşap Puzzle – Puzzlematik

Süblimasyon Ahşap Puzzle:

Sizlere bugün değişik aynı zamanda herkesin bildiği eğlenceli bir hediyeden söz etmek istiyorum. Puzzle yapboz değişik parçalardan oluşan içine istenilen resim basılan bu küçük ama duygusal değerleri gayet yüksek olan bir hediye.

Geleneksel yapbozlar kartondan yapılmaktaydı evet özel beyaz karton puzzle ama şimdi, puzzlematik kendine has ahşap puzzle üretmeye başladı. Ahşap ile karton arasındaki farklar elbetteki vardır ama dilerseniz bu hediye neden bu kadar önemli onu anlatalım.

Özellikle süblimasyon sektörü 2004 senesinden sonra fotoğrafçıların göz bebeği oldu, fotoğrafçıların alternatif para kazanma aracı olan süblimasyon ürünlerinin başında da yapbozlar geliyor. Kişiye özel hediye sektörünün oluşumunda önemli rolü olan bu hediyeler şimdi ahşap puzzle ile daha da değişik inovasyon lar la karşımıza çıkıyor.

Karton puzzle ile arasındaki en büyük fark ise puzzlematik firmasının özel olarak size parça ve şekil sayılarını belli bir adette istenildiği taktirde üretmesi. Siz diyelim ki kalp şeklinde yapbozlar istediniz ve puzzle parçalarını da 10 adet istediniz ve bu üründen 500 adet istiyorsunuz ama hiç bir yerde bulamıyorsunuz hemen ahşap puzzle yaptırabilirsiniz.

Süblimasyon Ahşap Puzzle – Puzzlematik

Sizin istediğiniz şekil bilgisayar da çizilip üretime geçiliyor bitmiyor özel bir kaplama sayesinde çok daha parlak ve kalıcı baskılar elde ediliyor. Sonrasında sadece süblimasyon ahşap puzzle baskı yapmak kalıyor hepsi bu kadar basit.

Baskı demişken transfer baskı sistemleri ile süblimasyon yazıcı ve presleri ile de baskı yapılan bu ürene, şimdi sıkı durum uv yazıcılarla da baskı yapmak mümkün hem de kalitesi aynı kalarak hem nostalji görünümü olan bir ürünü hediye leri kim istemez.

Bu ürünleri genede fotoğrafçılar, reklamcılar, instagram’da hediye satan bütün firmalar ve okular alıyor. Özel şirketler ve promosyon ile uğraşan herkes bu ürünlere resim bastırabilir özel üretim yaptırabilir çoklu alımlarda özel fiyat isteyebilir. Yapmanız gereken sadece internet sitesine ” www.puzzlematik.com ” a girerek talep oluşturmak ürünlere bakınca demek istediğimi anlayacaksınız. Ülkemizde hediye sektörünün öncü firma olma yolunda ilerleyen firmaları, bu şekilde çalışırken üretirken görmek, ve aynı ürünleri büyük bir değişimle daha değişik hale getirmek çok büyük bir başarı değilde nedir sizlere soruyorum. İnşallah puzzle sektörüne daha da yeni ürünlerin katılması dileğiyle her keze bol yapbozlu günler diliyorum hoş çakalın.