Yengeç Burcu Kadınına Alınacak Hediyeler

0
278

Yengeç Burcu Hangi Hediyeleri Sever?

Yengeç burcu kadınını tanıyalım ilk önce isterseniz.  Yengeç kadını su grubundandır. Her kadın burcu gibi bu burcu da ay yönetir. Yengeç Burcu Kadınına Alınacak Hediyeler.

Ve kadın olmasının yanı sıra çok duygusaldır. Sahiplenme duygusu kol kanat gelme duygusu çok fazla olan bununla beraber çok ta kırılgan olan bir kadın burcudur.

Ev için yaratılmış bir insandır. Aile yapısını çok aşırı koruyan sahiplenen bir kadınla ile karşı karşıyasınız.

Astroloji ile uğraşan kişiler bu burca şefkat burcu da derler. Su grubundan olduğu için toprağın derinliklerine iner dağılır.

yengeç kadını hangi hediyeleri sever

Çoğu anları geçmişte yaşayarak günümüze sentezler. Böyle zor beğenen ama alınacak hediyeleri de atmayan, beğenmedim demeyecek kadar da kibar olan yengeç kadınına alınacak en güzel hediyelere gelirsek.

Yengeç burcu kadını hediyelerin hatırası olduğundan hiç bir şeyi atmayan kadınlarına şu özelliklerdeki ürünleri alabilirsiniz.

Ona değer veren hediyeler alın. Bu tek taş pırlanta da olabilir. Çok basit bir çiçek buketi de. Mutfakta kullanabileceği ev araçları gereçleri de olabilir.

Mum kokulu veya lep top işine yarayan çim biçme makinesi mesela.  İllaki ucuz veya pahalı değil tabi ki de değerli olacak. Kendi kullandığınız bir ürünü de verebilirsiniz. Bunu bana annem verdi diyebilirsiniz.

Onun çok işine yarayan ve uzun süre kullanacağı ve sizi hatırlatacak tarzda hediyeler olmalı en azından böyle hediyeler almaya gayret edin.

Yengeç burcu geneli hediyelere önem vermez. Ama doğum gününü ve özel günleri unutanları sevmezler. Aslında buna sadece hatırlaman yeterli lafı çok yakışıyor yengeçlere.

Evcimendir evine gidip o hatıraları beynine kazıyor sanız en güzel hediyelerden birini de vermiş oluyorsunuz aslında. Yengeç Burcu Kadınına Alınacak Hediyeler.

Yengeç Burcu Kadınına Alınacak Hediyeler

Gezmeyi seven yeni mekanlar keşfetmeyi seven yengeç kadınları çok duygusal olduklarından müzikle de ilgili hediyelere hayır demezler.

İnciden yapılmış hediyelik eşyaları veya akşam yemeğini yerken kullandığınız şamdanlardan ona özel hediyelerden de hoşlanır.

Fotoğraf albümü veya fotoğrafının olduğu kişiye özel resimli kupa da yaptırabilirsiniz.

Sıcak su konunca renk değiştiren sihirli kupa ve resim baskılı cam duvar saati de olabilir.

hediye kutusu yengeç burcu

Takılardan hoşlanan yengeçlere evde kullanacağı ev aletleri de alabilirsiniz. Çok alıngan olduğundan elbise almayın büyük alsanız kilolu muyum ben acaba diyebilir. Hediye olarak sakın ama sakın kadınların geneline giysi almayın çünkü üzerine olmaz.